ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

30 Mayıs 2024 Perşembe    

EİM-MEDAK MİEM PBK
PBK GİRİŞ SAYFASI

 SINAV MERKEZLERİ

    Yayına Giriş Tarihi: 22.01.2009  Güncellenme Zamanı: 18.08.2016 13:50:22  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

PBK MERKEZ

Adres               : Meşrutiyet Cad. No:19 Kat:8   Kızılay / ANKARA                   

Telefon            : 0312 425 21 41 / 0850 495 0 666               Faks : 0 312 417 86 21

e-posta            : pbk@mmo.org.tr                              Web adresi      : http://pbk.mmo.org.tr

ADANA SINAV MERKEZİ

Adnan Kahveci Bulvarı

No : 37/A  01170

Çukurova - Adana

Tel: (322) 232 64 20

Faks : (322) 232 64 19

e-posta:adana@mmo.org.tr

ANKARA SINAV MERKEZİ

Meşrutiyet Cad. No:19/4 - Ankara

Tel :  (312) 425 21 41

Faks : (312) 417 87 81

e-posta:ankara@mmo.org.tr

ANTALYA SINAV MERKEZİ

Şirinyalı Mah.

Sinanoğlu Cad.

No: 74  Antalya

Tel : (242) 317 11 84

Faks: (242) 316 20 02

e-posta:antalya@mmo.org.tr

 

BURSA SINAV MERKEZİ

BAOB Yerleşkesi

Odunluk Mah. Akademi Cad.

No: 8 A1 Blok Kat: 2-3

16130 Nilüfer - Bursa

Tel: (224) 453 62 00

Faks : (224) 453 62 12

e-posta:bursa@mmo.org.tr

DENİZLİ SINAV MERKEZİ

Sırakapılar Mah.

Saltak Cad. No: 83

Denizli

Tel: (258) 263 36 38

Faks: (258) 263 88 36

e-posta:denizli@mmo.org.tr

DİYARBAKIR SINAV MERKEZİ

Aliemiri 1. Sok.

Yılmaz 2004 Apt. Kat:2 No: 7-8

Yenişehir - Diyarbakır

Tel: (412) 224 64 47

Faks : (412) 224 58 64

e-posta:diyarbakir@mmo.org.tr

EDİRNE SINAV MERKEZİ

İstasyon Mah.

Dr. Bahattin Öğütmen Cad.

87. Sokak No:12 Edirne

Tel : (284) 236 08 00

Faks : (284) 236 08 03

e-posta:edirne@mmo.org.tr

ESKİŞEHİR SINAV MERKEZİ

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad.

Altın Sok. No: 1

26130 Eskişehir

Tel: (222) 230 93 60

Faks: (222) 231 38 54

e-posta:eskisehir@mmo.org.tr

GAZİANTEP SINAV MERKEZİ

Değirmiçem Mah.Gazimuhtarpaşa Bul.

Efes İş Merkezi Kat: 2 No: 5

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: (342) 230 44 77

Faks : (342) 230 52 92

e-posta:gaziantep@mmo.org.tr

İSTANBUL SINAV MERKEZİ

Katip Mustafa Çelebi Mh.

İpek Sk. No: 9 Beyoğlu

80080 - İstanbul

Tel : (212) 252 95 00

Faks : (212) 249 86 74

e-posta: istanbul@mmo.org.tr

İZMİR SINAV MERKEZİ

Anadolu Cad. No:40 M2

Bayraklı - İzmir

Tel : (232) 462 33 33

Faks : (232) 486 20 60

e-posta: izmir@mmo.org.tr

KAYSERİ SINAV MERKEZİ

Cumhuriyet Mah. Kızılay Cad.

Sultan Hamam Sok. No:10

Melikgazi - Kayseri

Tel: (352) 232 39 57

Faks : (352) 221 29 19

e-posta: kayseri@mmo.org.tr

KOCAELİ SINAV MERKEZİ

Körfez Mah. 

İzzet Uzuner Sok. No: 14

41300  İzmit-Kocaeli

Tel : (262) 324 69 33

Faks : (262) 322 66 47

e-posta: kocaeli@mmo.org.tr

KONYA SINAV MERKEZİ Musallabağları Mah.

Başkılavuz Sok. No:3

42110 Selçuklu-Konya

Tel: (332) 238 52 70

Faks : (332) 238 52 75

e-posta: konya@mmo.org.tr

MERSİN SINAV MERKEZİ

Limonluk Mah.

2417 Sokak No: 5/A

Yenişehir-Mersin

Tel : (324) 327 38 00

Faks : (324) 326 95 53

e-posta: icel@mmo.org.tr

SAMSUN SINAV MERKEZİ Kılıçdede Mah.

Cumhuriyet Cad. No: 149/ 2

İlkadım-Samsun

Tel: (362) 231 27 50

Faks: (362) 231 2751

e-posta: samsun@mmo.org.tr

TRABZON SINAV MERKEZİ

Çarşı Mah.

Ceviz Altı Sokak No: 5

Trabzon

Tel : (462) 322 14 77

Faks : (462) 321 77 69

e-posta: trabzon@mmo.org.tr

ZONGULDAK SINAV MERKEZİ

Gazipaşa Caddesi

Oyakbank İşh. No:17 Kat: 7

67000 Zonguldak

Tel: (372) 253 69 64

Faks: (372) 251 89 58

e-posta: zonguldak@mmo.org.tr

BURSA ALT SINAV MERKEZİ

(KAYNAK ATÖLYESİ)

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 65. Blok No: 7-8-10 (Mobilyacılar Sitesi) Nilüfer -Bursa

Tel: (362) 231 27 50

Faks: (362) 231 2751

e-posta: bursa@mmo.org.tr

İZMİR ALT SINAV MERKEZİ

(KAYNAK ATÖLYESİ)

Adalet Mah. Manas Bul. 1643/9 Sok. No:3/1 Bayraklı - İzmir

Tel : (232) 462 33 33

Faks : (232) 486 20 60

e-posta: izmir@mmo.org.tr

İZBETON A.Ş.

(Protokol/sözleşme imzalanarak, uygulamalı sınavlar için kullanılan sınav merkezidir)

Ankara Asfaltı No:385 Bornova - İzmir

Tel : (232) 479 09 09

Faks : (232) 478 19 45

  

22.01.2009 tarihinden itibaren 11385 defa okunmuştur.

 

PBK İÇERİĞİ

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI PERSONEL BELGELENDİRME KURULUŞU
MEŞRUTİYET CADDESİ NO:19 KAT:6-7-8 KIZILAY - ANKARA
TEL: (+90) 312 4252141   FAKS:(+90) 312 4178621
 

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2024 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri