BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI SEMAYİ YAMAN |
TYK SEKRETERİ HÜSEYİN CAHİT CENGİZ |
TYK SAYMANI HİLMİ CUMHUR GEÇİN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
CUMHURİYET MAH. SEVERCAN CAD. TEMEL YAPI İŞ MERKEZİ NO:72/A BODRUM - MUĞLA TELEFON: +90 252 3171919 FAKS: +90 252 3171501
|
|
FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI HAKAN YETİŞ |
TYK SEKRETERİ SİMGE ÇELİK |
TYK SAYMANI MEHMET ERDİ |
TYK ÜYESİ DOĞAN AYAN |
TYK ÜYESİ RECAİ MERCAN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
TUZLA MAH. 526. SOK. ÖZTÜRK APT. NO: 28 KAT-1 DAİRE-1
FETHİYE - MUĞLA TELEFON: +90 252 6128701 FAKS: +90 252 6120773
|
|
MARMARİS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI ALİ ULVİ AVANOĞLU |
TYK SEKRETERİ BUĞRA AYKAN |
TYK SAYMANI ÖZGÜR HAN |
Mesleki Denetim Görevlileri |
|
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ARMUTALAN MAH. YUNUS NADİ CAD. NO: 86 MARMARİS - MUĞLA TELEFON: +90 252 4135171 FAKS: +90 252 4135171
|
|
MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI VELİ ÖNDER |
TYK SEKRETERİ MEHMET GÜNLÜK |
TYK SAYMANI MUSTAFA KOBAN |
TYK ÜYESİ SERAP TÜRKER |
TYK ÜYESİ MUSTAFA ALVER |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HAYITLI MAH. MANOLYA CAD. NO:108 MİLAS - MUĞLA TELEFON: +90 252 5136616
|
|
NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI MUSTAFA AKKAYA |
TYK SEKRETERİ HALİL MAVİ |
TYK SAYMANI ARİF ŞENTÜRK |
TYK ÜYESİ HÜSEYİN ÖZTÜRK |
TYK ÜYESİ BEKİR ZİVER KÖSEMETİN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YENİ MAH. 86 SOKAK NO: 16/A NAZİLLİ - AYDIN TELEFON: +90 256 3131715
|
|
ORTACA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
TYK BAŞKANI MAHMUT YURTSEVEN |
TYK SEKRETERİ RIDVAN BULUT |
TYK SAYMANI ÖZGÜL BİÇER DUMAN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
BEŞKÖPRÜ MAH.114 SOK. NO:6/1 YENİPAZARYERİ ORTACA - MUĞLA TELEFON: +90 252 2820337
|
|
ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı MEHMET AYDIN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri ERKAN BİLGİÇ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı ERCAN GÜLEN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi MAHMUT TORUN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi RAMAZAN ÇELİK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi HASAN CAN KORKMAZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi MAHMUT ÇALIŞKAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi RECEP DİŞBUDAK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi GÖKHAN GÖKBULUT |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ALİTAŞ MAH. BOZBEY CAD. HACIAHMET APT. NO:1/3 - ADIYAMAN TELEFON: +90 416 2137549 FAKS: +90 416 2137549
|
|
AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı NASIR KARAOĞLU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri YUNUS ÖZTÜRK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı İKRAM DURSUN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi CESİM OLASI |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi FIRAT TANK |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
LEYLEKPINAR CAD. ÖZGÜR CENTER KAT:5 NO:1 MERKEZ - AĞRI TELEFON: +90 472 2154035
|
|
BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı RUKEN KANAT |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri AHMET BÜLENT TEKİK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı MUHAMMED CALP |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi ÖMER DEMİR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi FAHRETTİN TÜRKAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi SÜLEYMAN NOYAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi EKREM TÜZÜN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MECİT TAMAR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi İLYAS DOĞAN |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
BAHÇELİ EVLER MAH. DİYARBAKIR CAD. MOR APT. 1/3 MERKEZ - BATMAN TELEFON: +90 488 2140223 FAKS: +90 488 2140223
|
|
BİNGÖL İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı YAKUP KARAGÖZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri AYDIN BULŞU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı HİŞAR BOZABA |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi MAHİR UZUN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi ZEYNEP BOLDAŞ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi SADULLAH GÖRGEL |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi SERDAR ÇULUN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi ABDULKADİR ARSLANBOĞA |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MEHMET EKİN |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YENİŞEHİR MAH. İNÖNÜ CAD. AYDINLAR İŞ MERKEZİ 14/5 - BİNGÖL TELEFON: +90 426 2134862 FAKS: +90 426 2134862
|
|
ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN MUSTAFA GÜR |
SEKRETER HAYRETTİN KAYA |
SAYMAN AYDIN ÇITLAK |
ÜYE SEZEN SAYDAM TEKİN |
ÜYE HAYRETTİN DÜŞKÜN |
ÜYE ORKUN TAŞCI |
ÜYE HARUN POLAT |
ÜYE ESİN ÇINAR |
ÜYE TÜLAY KÖSE ELBAN |
ÜYE HARUN KARA |
Mesleki Denetim Görevlileri |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HALİT HOCA EFENDİ BULVARI SAHRA EVLERİ A BLOK NO:27/A-1 MERKEZ - ELAZIĞ TELEFON: +90 424 2363294 FAKS: +90 424 2363294
|
|
MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı ERDAL YAVAŞ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri MUSTAFA RAİF UÇAR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı HÜSEYİN ALAGÖZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi SAKİNE REVŞAN ÖZER |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi TANER DEMİR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi İZZETTİN DEMİR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi ERKAN BAHÇE |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MUSTAFA OKCU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi EKREM KARABULUT |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi UMUT MALKOÇ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi HALİL ERDEN YAĞMURLU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi TAYFUN AYAZ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
İSMETİYE MAH. İRFAN SOFRASI SOKAK NO:20 AĞBABA İŞ MERKEZİ - MALATYA TELEFON: +90 422 3244821 FAKS: +90 422 3244823
|
|
MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı HAKKİ GEGEZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri ABDULLAH BOZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı HOGIR ÇETİK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi MAHSUM ÇETİN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi EVİN CEVHEROĞLU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi KÜBRA TUNÇ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi MUHAMMET DEĞER |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi ŞEYHMUS SAVUNCU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MESUT ZENGİN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi FARUK AŞAR |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
VALİ OZAN CAD. YENİTUĞMENER APT. KAT:3 NO:6 YENİŞEHİR - MARDİN TELEFON: +90 482 2130140 FAKS: +90 482 2125230
|
|
MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı KUTBETTİN SAYILGAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri SİNAN SEZGİN |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
İSTASYON CAD. ESKİ HAL GİRİŞİ
GALERİA MUŞ İŞ MERK. KAT:3 NO:15
- MUŞ TELEFON: +90 436 2124996 FAKS: +90 436 2124996
|
|
SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı FUAT BİLEK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri FIRAT ŞİMŞEK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı İBRAHİM VANÇİN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi SEYİTHAN ALPAR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi AZİZ MALKOÇ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi ZAFER YILMAZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi RIDVAN BARK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi ADİL YILDIRIM |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi AHMET KAYA |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
-
|
|
ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı MEHMET KAYA |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri YUSUF İLHAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı MEHMET ÖZTÜRK |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi SEVDA ABDULLAHOĞLU |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi ERKAN YAZAR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MAHMUT ERKAN SEZER |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MEHMET KARADAĞ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ŞAİR ŞEVKET MAH. 119. SOKAK KAYMAZ APT.
NO : 2
- ŞANLIURFA TELEFON: +90 414 3153587 FAKS: +90 414 3152535
|
|
TUNCELİ İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN FETHİ KILIÇ |
SEKRETER UĞUR YILDIZ |
SAYMAN ÇETİN AŞAM |
ÜYE ALİ RIZA KARABULUT |
ÜYE BESİME ÇEKİL |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
MOĞALTAY MAH. ATA SOK.YENİ BELEDİYE İŞ HANI N0:4/40 MERKEZ - TUNCELİ TELEFON: +90 428 2121824
|
|
VAN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı FARUK ANARAN |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri MUHAMMET ALİ AYKAÇ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı ZÜLFÜKAR DAMAR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi REŞAT BAĞCI |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi CELAL SÖNMEZ |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi PERVİN ALİ PUR |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi CESİM ERTUĞRUL |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MAHMUT ÜRPER |
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyesi MEHMET GÖREZ |
Mesleki Denetim Görevlileri |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HASTANE CAD. URARTU İŞ MERKEZİ KAT:6 NO:45 MERKEZ - VAN
MERKEZ - VAN TELEFON: +90 432 2146578 FAKS: +90 432 2146578
|
|
ÇERKEZKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN FİKRET BATAN |
SEKRETER TAYLAN DİLSİZ |
SAYMAN ÖZGÜN GEYİKTEPE |
ÜYE HASAN ÇİLOĞLU |
ÜYE EYUP SELÇUK ATAR |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
GAZİ M. KEMAL PAŞA MAH. ÖZTRAK CAD. EDİP SOK. CEM APT. NO:9 K:3 D:5 ÇERKEZKÖY - TEKİRDAĞ TELEFON: +90 282 7268475 FAKS: +90 282 7262555
|
|
ÇORLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN HAMZA ÖZTEN |
SEKRETER YUSUF BAŞARAN |
SAYMAN BUKET ÇINAR GELİR |
ÜYE EMRE GELİR |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ZAFER MAH. ŞEHİT YÜZBAŞI YÜCEL KENTER CAD. YENİ SANAYİ SİTESİ M 16 BLOK (YENİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI) ÇORLU - TEKİRDAĞ TELEFON: +90 282 6519563 FAKS: +90 282 6520632
|
|
KEŞAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN MEHMET ALİ ŞAHİN |
SEKRETER YALÇIN KAYA |
SAYMAN ERHAN ENGİN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YUKARI ZAFERİYE MAH. İSPAT CADDESİ SEBAT SOK BEYAZOĞLU APARTMANI NO:10 KAT:1 KEŞAN - EDİRNE TELEFON: +90 530 9738560
|
|
LÜLEBURGAZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN MUAMMER DOBRUCALI |
SEKRETER NİLAY ESİN SUNER |
SAYMAN TALAT AYDIN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ÖZERLER MAH. FINDIKLI SOK. KAÇAR APT. NO:12 D:6 LÜLEBURGAZ - KIRKLARELİ TELEFON: +90 288 4124771 FAKS: +90 288 4124771
|
|
UZUNKÖPRÜ İLÇE MESLEKİ DENETİM BÜROSU |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
HASAN TAHSİN AVCI |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
UZUNKÖPRÜ - EDİRNE TELEFON: +90 284 5136492
|
|
BAKIRKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN SEFA EROĞLU |
SEKRETER EVRİM ATALAY |
SAYMAN SIDIKA ECE ALTINIŞIK |
ASIL ÜYE İLKNUR ÇETİNKAYA YAMAN |
ASIL ÜYE ONUR CAN ŞAHİN |
YEDEK ÜYE MEHMET KAYA |
YEDEK ÜYE ENGİN ÖZTÜRK |
YEDEK ÜYE BERÇEM AVCI |
YEDEK ÜYE ONUR BAYRAK |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ZEYTİNLİK MAHALLESİ CUMHURİYETÇİ SOKAK. NO: 10 KAT: 4 BAKIRKÖY - İSTANBUL TELEFON: +90 212 5830338 FAKS: +90 212 5830338
|
|
BAŞAKŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN HAKKI AKYOL |
SEKRETER ERDAL TEKELİ |
SAYMAN DİDEM ÖZTÜRK |
ASIL ÜYE FEHMİ GÖLÇAR |
ASIL ÜYE BEYHAN ŞAHİN |
YEDEK ÜYE HAYRİ YILMAZ |
YEDEK ÜYE DENİZ DEMİR |
YEDEK ÜYE NİZAMETTİN ÇOLAK |
YEDEK ÜYE MURAT CİVAN SINIR |
YEDEK ÜYE ORHAN GÜRSES |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
İOSB MAH. BAĞCILAR GÜNGÖREN SAN. SİT. METRO İŞ MERKEZİ NO: 23-29 İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL TELEFON: +90 212 6710663 FAKS: +90 212 2929122
|
|
BEYLİKDÜZÜ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN EZGİ KILIÇ |
SEKRETER İLKER CAN ÇELİK |
SAYMAN EBRU GÖKÇİN KIZILKAYA |
ASIL ÜYE TUNCAY KORKMAZ |
ASIL ÜYE SULTAN ARSLAN |
YEDEK ÜYE ERKAN SARIOĞLU |
YEDEK ÜYE YAVUZ ÖZÖNDER |
YEDEK ÜYE MEHMET AKIN YAZICIOĞLU |
YEDEK ÜYE MUTİ RUMELLİ |
YEDEK ÜYE UMUT İKDE |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
BÜYÜKŞEHİR MAH. BELEDİYE CAD. NO: 22 BEYLİCİUM AVM KAT: 4 İŞYERİ NO: 108-B-C BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL TELEFON: +90 212 8538062 FAKS: +90 212 8526649
|
|
KADIKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN AHMET İLBAŞI |
SEKRETER METİN DAĞISTANLI |
SAYMAN HALİT TATLISU |
ASIL ÜYE MUHARREM SERKAN ORAN |
ASIL ÜYE İBRAHİM ZAFER |
YEDEK ÜYE MERTKAN AKAY |
YEDEK ÜYE AYŞEGÜL AKARYILDIZ |
YEDEK ÜYE ÜMİT ÇİFTÇİ |
YEDEK ÜYE BORAHAN ARSLAN |
YEDEK ÜYE EROL ÜNAL |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YENİ SAHRA MAHALLESİ YAVUZ SELİM CADDESİ NO: 15 KAT: 2
KADIKÖY - İSTANBUL TELEFON: +90 216 4707432
|
|
KARTAL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN ŞEREF PARLAK |
SEKRETER HASRET TIN |
SAYMAN ALİ GÜVEN |
ASIL ÜYE GÜLDEHEN ÖZAKMAN |
ASIL ÜYE TEMEL SİNAN BAYRAKTAR |
YEDEK ÜYE ALİ İNAN ÜLGEN |
YEDEK ÜYE ONUR BOY |
YEDEK ÜYE NESİM GÜNEŞ |
YEDEK ÜYE ERCAN DAVULCU |
YEDEK ÜYE ONUR YİĞİT |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ÜSKÜDAR CAD. URAS İŞ MERKEZİ NO:18/4 KARTAL - İSTANBUL TELEFON: +90 216 3745493 FAKS: +90 216 3877033
|
|
ŞİŞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN CİHAT ALTUNTAŞ |
SEKRETER ÇAĞLAR EMRE TOKSÖZ |
SAYMAN SEVGİ ÖVET |
ASIL ÜYE ALİ KEMAL TUFANYAZICI |
ASIL ÜYE NEVZAT ŞADOĞLU |
YEDEK ÜYE MEHMET FARUK SEVİM |
YEDEK ÜYE KENAN SOLMAZ |
YEDEK ÜYE AHMET SEMİH AKBAŞ |
YEDEK ÜYE HÜSEYİN EMRE ÖZTÜRK |
YEDEK ÜYE ANTOİNE HANNA |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT:13 NO:2513 OKMEYDANI ŞİŞLİ - İSTANBUL TELEFON: +90 212 2107822 FAKS: +90 212 2106967
|
|
TUZLA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN GÜRCAN ALA |
SEKRETER TAHİR YILDIZ |
SAYMAN EKREM KILIÇDERE |
ASIL ÜYE AYSU AYDIN YİĞİT |
YEDEK ÜYE ONUR AKYÜZ |
YEDEK ÜYE UYGAR KARATAŞ |
YEDEK ÜYE NİHAL SARIGÜL |
YEDEK ÜYE ARDA İLDAN |
YEDEK ÜYE EZGİ BÜYÜKTEPE |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
GAZİ BULVARI, AYDINLI MAH. 6. SK. NO: 10 İSTANBUL ANADOLU YAKASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TUZLA - İSTANBUL TELEFON: +90 216 5072606 FAKS: +90 216 5072607
|
|
ÜMRANİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
BAŞKAN ÖZGÜR SELÇUK |
SEKRETER ERKAN ÖZBAKIR |
SAYMAN YAVUZ KARATAŞ |
ASIL ÜYE ELİF SOYVURAL |
ASIL ÜYE HAKAN HİKMET ÖZTÜRK |
YEDEK ÜYE ÖMER USTA |
YEDEK ÜYE KAYHAN UZMANOĞLU |
YEDEK ÜYE SARP CÜNEYT AKAL |
YEDEK ÜYE UĞUR ALKAN |
YEDEK ÜYE ÖMER NASUHİ HASKUL |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ESENŞEHİR MAH. BOSTANCI YOLU CAD. ÇETİNKAYA SK. NO:4 DAİRE:1 YUKARIDUDULLU ÜMRANİYE - İSTANBUL TELEFON: +90 216 3649710 FAKS: +90 216 3649719
|
|
AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI SERDAR MUTLU |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ MUSTAFA KORUK |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI İBRAHİM ABAKA |
ÜYE ÖVÜNÇ AKIL |
ÜYE ALİ KAYIN |
ÜYE PERTEV SERCAN TANYERİ |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
PAŞA MAH. 13. SOK. EVİRGEN PASAJI NO:14 45200 AKHİSAR - MANİSA TELEFON: +90 236 4139348 FAKS: +90 236 4143125
|
|
ALİAĞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI DENİZ KEKLİK |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ GÖKHAN KANTAŞ |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI MEHMET BORGA ZOPCUK |
ÜYE HALİL ÖZ |
ÜYE ALİ BİLİCİ |
ÜYE ABİDİN KARADAŞ |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
KAZIM DİRİK MAH. 283 SOK. NO.12/A 35800 ALİAĞA - İZMİR TELEFON: +90 232 6167635
|
|
ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI MUHARREM ÖNDER |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ NURAL GÜRBÜZ |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI BİLAL PEYNİRCİ |
ÜYE OSMAN ÇELEBİ |
ÜYE SEVİM ÖZ |
ÜYE MEHMET RUHİ ÖDEV |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ENSTİTÜ CAD. NO:3/1 ÖDEMİŞ - İZMİR TELEFON: +90 232 5449095
|
|
SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI AHMET YILMAZ |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ ERDEM EREN |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI FIRAT UĞUR ILGIN |
ÜYE AKIN ÖZTÜRK |
ÜYE SEMRA SARI |
ÜYE ÖZER TÜRKMEN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
MİTHATPAŞA CAD. ŞAPÇI İŞHANI K: 1 45300 SALİHLİ - MANİSA TELEFON: +90 236 7148121
|
|
SOMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI FERRUH NİYAZİ BALYA |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ AYTAŞ ORHAN |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI MUSTAFA KORAY CERRAHOĞLU |
ÜYE HÜSEYİN ORDUKAYA |
ÜYE TAMER CEBECİ |
ÜYE ENES KUYUMCU |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HÜRRİYET BUL. TONGUÇ İŞHANI K:4 45500 SOMA - MANİSA TELEFON: +90 236 6138639
|
|
TURGUTLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ |
|
İlçeTemsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI İSMAİL ULCAY |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ MUSTAFA İLTERİŞ YAĞCIOĞLU |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI VEDAT ÖZÇÖMLEKÇİ |
ÜYE OĞUZ KARADUMAN |
ÜYE OZAN YÜKSEL |
ÜYE ÖMER BAYSAN |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 1838 ADA 11 SOK. NO: 6 TURGUTLU - MANİSA TELEFON: +90 236 3139426 FAKS: +90 236 6537347
|
|
ERZİNCAN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN HARUN İNCE |
SEKRETER RECEP ÖZ |
SAYMAN MUHAMMET MEHMET DUMAN |
ÜYE MURAT KINIK |
ÜYE İSMAİL ATEŞ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
GÜLABİBEY MAH. ALİ ÇOŞKUN SK. NO:26/A MERKEZ - ERZİNCAN TELEFON: +90 446 2235975 FAKS: +90 446 2147995
|
|
KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN AHMET GÖÇEN |
SEKRETER MUSTAFA MESUT OKLAZ |
SAYMAN ERGİN KAMALI |
ÜYE ÖMER ÇETİNER |
ÜYE YUSUF BULUT |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
AHİ EVRAN MAH. 725. SK. İPEK APT. NO:1 MERKEZ - KIRŞEHİR TELEFON: +90 386 2125811 FAKS: +90 386 2125811
|
|
NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN AVNİ DURU |
SEKRETER BÜLENT ARIKAL |
SAYMAN OYA SAĞCAN |
ÜYE RIZA TEKİN |
ÜYE MEHMET İSTEKLİ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
CAMİCEDİT MAH.GAZHANE CADDESİ NO:6/1 MERKEZ - NEVŞEHİR TELEFON: +90 384 2135298 FAKS: +90 384 2128780
|
|
SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN MUSTAFA ERDABAK |
SEKRETER MUSTAFA BURHAN GARİPOĞLU |
SAYMAN İBRAHİM ÖZTÜRK |
ÜYE MAHMUT CANTEMÜR |
ÜYE REHA KARS |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ÇAYYURT MAHALLESİ YOKUŞ SOKAK TANRIVERDİ APARTMAN ALTI NO: 2 MERKEZ - SİVAS TELEFON: +90 346 2253936 FAKS: +90 346 2246606
|
|
YOZGAT İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
BAŞKAN TAHİR DEMİREL |
SEKRETER EYYUP ÇAKIR |
SAYMAN SAFFET ÇALIŞKAN |
ÜYE İHSAN SALMAN |
ÜYE CİHAT ALTINOK |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ŞEYH OSMAN MAH.CEMİL ÇİÇEK CAD.ÇEMSAN APT. NO:4/3 MERKEZ/YOZGAT - YOZGAT TELEFON: +90 354 2121995 FAKS: +90 354 2176775
|
|
AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
İl Yürütme Kurulu Başkanı AHMET GÖKHAN ERDEM |
İl Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi BAHADIR KOÇAK |
İl Yürütme Kurulu Sayman Üyesi EMRAH DEMİR |
İl Yürütme Kurulu Üyesi KADİR KUTAY SAMSUN |
İl Yürütme Kurulu Üyesi EŞREF BENEK |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HACILAR MEYDANI MAH. YEŞİL SOK.
YAVUZ KENT SİTESİ NO:4/1A
- AMASYA TELEFON: +90 08504950666 FAKS: +90 358 2181541
|
|
ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
İl Yürütme Kurulu Başkanı YAKUP USLU |
İl Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi SELAMİ TARHAN |
İl Yürütme Kurulu Sayman Üyesi FAZLI YILMAZ |
İl Yürütme Kurulu Üyesi TAYFUN TANER YILMAZ |
İl Yürütme Kurulu Üyesi ERKAN DALYAN |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
KARAKEÇİLİ MH.GAZİ CD. BALABAN PASAJI NO:53/4 ÇORUM - ÇORUM TELEFON: +90 08504950666 FAKS: +90 364 2251366
|
|
ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
İl Yürütme Kurulu Başkanı MEHMET ONUR |
İl Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi ŞADİ BERAT TÜRKMEN |
İl Yürütme Kurulu Sayman Üyesi AHMET HÜLÜR |
İl Yürütme Kurulu Üyesi ALATTİN UĞURLU |
İl Yürütme Kurulu Üyesi MEHMET ELİBOL |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ŞARKİYE MAH. ATATÜRK BULV.
SAHİL CAD. NO:152/4
- ORDU TELEFON: +90 08504950666 FAKS: +90 452 2253802
|
|
SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
İl Yürütme Kurulu Başkanı AHMET SOYSAL |
İl Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi AYHAN YURDAKUL |
İl Yürütme Kurulu Sayman Üyesi ÖMER BAYRAKTAR DİLAVER |
İl Yürütme Kurulu Üyesi CEMALETTİN KAYA |
İl Yürütme Kurulu Üyesi ZEKİ MOR |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
GELİNCİK MAHALLESİ MANOLYA SOKAK NO:1 MERKEZ - SİNOP TELEFON: +90 368 2606027 FAKS: +90 368 2602672
|
|
TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
İl Yürütme Kurulu Başkanı VEDAT YAŞAR |
İl Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi MUSTAFA NAZMİ DİNCEL |
İl Yürütme Kurulu Sayman Üyesi ÇAĞDAŞ KURTGÖZ |
İl Yürütme Kurulu Üyesi OSMAN NURİ YILMAZ |
İl Yürütme Kurulu Üyesi MURAT YAZICI |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ALİPAŞA MH. GAZİPAŞA CAD.
GÜRBUĞA APT. NO : 18
- TOKAT TELEFON: +90 08504950666 FAKS: +90 356 2147555
|
|
ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI ŞENER KAYA |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ YUNUS KALKAN |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI KAMİL ÖZKAN |
ÜYE ORHAN AKAY |
ÜYE MURAT KASAPOĞLU |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
ÇARŞI MAH. DİK SOK. NO:2/1 MERKEZ/ARTVİN
- ARTVİN TELEFON: +90 466 2124418 FAKS: +90 466 2124418
|
|
ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI ABDULKADİR BAYRAKÇEKEN |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ YİĞİT BOĞAÇ NAKİPOĞLU |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI EMRAH YUCA |
ÜYE YEŞİM SOLAK COŞKUN |
ÜYE FATİH AKBULUT |
Mesleki Denetim Görevlileri |
|
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
MURAT PAŞA MAH. HAŞIL EFENDİ CAD.
VANİ EFENDİ İŞ MERK. KAT:5 NO:32
- ERZURUM TELEFON: +90 442 2351300 FAKS: +90 442 2340020
|
|
GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI MUAMMER USTA |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ FATİH MEHMET KARAVELİOĞLU |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI HASAN YILMAZ |
ÜYE ALPER TUNGA KARAMAN |
ÜYE BERAT USTA |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HACİ SİYAM MAH. İNÖNÜ CAD. ALTUN KARDEŞLER APT. NO:22 D:1
- GİRESUN TELEFON: +90 454 2127715 FAKS: +90 454 2127715
|
|
KARS İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI FATİH AKÇAY |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ AHMET SAMİ ATMACA |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI MİKAİL KARADAĞ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YUSUF PAŞA MAH. HALİTPAŞA CAD. ALİŞİM KONAK N0:48 DÜKKAN:1 KARS - KARS TELEFON: +90 474 2237875 FAKS: +90 474 2237875
|
|
RİZE İL TEMSİLCİLİĞİ |
|
Temsilcilik Kurulu |
YÜRÜTME KURULU BAŞKANI METİN BIÇAKÇI |
YÜRÜTME KURULU SEKRETERİ ORHAN BAŞDEMİRCİ |
YÜRÜTME KURULU SAYMANI KAHRAMAN UZUNALİ |
ÜYE ÖZGÜR ÖZYILMAZ |
ÜYE SEMİH DOĞAN YILDIZ |
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
EKREM ORHON MAHALLESİ KEMAL YERİ CADDESİ NO:15 KARAALİ APARTMANI KAT :1 DAİRE:2 - RİZE TELEFON: +90 464 2133294 FAKS: +90 464 2133295
|
|