ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

23 Mayıs 2024 Perşembe    

EİM-MEDAK MİEM PBK

 KİTAPLAR

      VII. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI


 

Yayın No:

627

Yayın Yeri:

İZMİR

 

Sunuş

 TMMOB Makina Mühendisleri Odası, 1999 yılından bu yana düzenlediği Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongreleri ile demir-çelik, makina, inşaat, otomotiv, gemi inşa, savunma, gıda, tekstil, kimya, plastik ve ambalaj sanayinin önemli ekipman ve malzemelerini üreten ve ithal eden, projelendiren, mühendislik uygulamalarını gerçekleştiren ve satış sonrası hizmetlerini yürüten hidrolik pnömatik sektöründe bilginin paylaşımı için etkin bir platform oluşturmaktadır.

Önceki Kongrelerimizde olduğu gibi VII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi, birlikte üretme ve yaşama geçirme anlayışı ile çok yönlü katılımı amaç edinen ve ülke genelini kapsayan Düzenleme ve Yürütme Kurullarıyla, Destekleyen Kuruluşlarıyla, Danışmanlarıyla ve Sekretaryasıyla sürdürülen uzun erimli bir çalışmanın ürünüdür.

Bugüne kadar İzmir ile özdeşleşmiş olan Hidrolik Pnömatik Kongreleri‘ni bu yıl İstanbul‘da düzenleyerek, oluşan deneyim ve birikimin MMO Şubelerinin birbirleriyle paylaşması sonucunda bu etkinliği nitelik olarak daha da yukarılara taşınmasını amaçlamış ve bu anlamda ilk kez Uluslararası Katılımlı olma niteliği kazandırılmıştır. Konusunda uzman, örnek uygulamalar gerçekleştirmiş, çağdaş bilgi ve deneyime sahip mühendis ve bilim insanlarının sundukları bildirilerin yer aldığı bu kitap ile kongreye katılamayan pek çok meslektaşımız kongre birikiminden yararlanma olanağı sağlanacaktır.

Hidrolik Pnömatik sektörünün gelişimine büyük bir ivme kazandıran kongrenin; ilgili tüm kişi, kurum ve kuruluşların katılımıyla, üretken bir platform olma özelliğini koruyarak geleceğe taşınacağına ve kurumsallaşarak, sektör için geleneksel bir buluşma olacağına inanıyoruz.

Odamız adına İstanbul ve İzmir Şubeleri yürütücülüğünde 7.‘si İstanbul‘da gerçekleştirilen Uluslararası Katılımlı "Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi" nin gerçekleştirilmesini sağlayan Düzenleme ve Yürütme Kurullarına, Danışmanlar Kuruluna, Destekleyen Kuruluşlara ve Destekleyen Basın Kuruluşlarına, etkinliklere destek olan firmalara, İstanbul ve İzmir Şube Yönetim Kurulu ve çalışanlarına, oturum, panel, yuvarlak masa, atölye ve kurs çalışması yöneticilerine, bildiri sunan, panelist ve yuvarlak masa konuşmacısı olarak katkıda bulunan meslektaşlarımıza, uzmanlara ve tüm delegelere teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla

TMMOB Makina Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

 

 

Tüm Kitaplar

 

YAYINLAR

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2024 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri