ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

23 Şubat 2018 Cuma    

EİM-MEDAK MİEM PBK
ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

 WEBİNAR EĞİTİM VİDEOLARI MAKİNA MOBİL UYGULAMASINDA!

    Yayına Giriş Tarihi: 11.08.2017  Güncellenme Zamanı: 11.08.2017 10:25:20  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.08.2017 10:25:12

Makina Mobil Uygulaması yenilikleriyle üyelerimize ve meslektaşlarımıza sınırsız ayrıcalıklar sağlıyor. Uygulama sayesinde üyeler zaman ve ulaşım sıkıntısı yaşamadan webinar eğitim videolarını Makina Mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla izleyebilecek.

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, meslektaşları için hayata geçirdiği Makina Mobil uygulamasına webinar eğitim videolarını da ekleyerek alanında uzmanlaşmak isteyen üyelerinin bilgisayar başında eğitim almasına olanak sağlıyor. Yakın zamanda açılışı yapılan Suat Sezai Gürü Uygulamalı Eğitim Merkezi‘nde verilen klasik eğitimlerin dışında online eğitimlere de başlandı. Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seminer Sorumlusu Serdar Aydın, internet üzerinden yapılan webinarlarla daha fazla üyeye ulaşmayı amaçladıklarını dile getirerek, ‘‘Yaz döneminde odamızın birimlerindeki sorumlu arkadaşlarla başladığımız deneme webinarlarımızı ilerleyen süreçte daha sık bir şekilde ve seminerlerle eşgüdümlü olarak yapmayı planlıyoruz. Seminerlere katılımlar konuyla ilgili kişilerin zaman darlığı, ulaşım sıkıntısı vb. nedeniyle bazen düşük oluyor ama webinarlar ile kullandığımız platform üzerinden bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan, tabletlerden üyelerimize kolay bir şekilde ulaşacağız" dedi.

Webinarların Makina Mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla izlenebileceğini dile getiren Serdar Aydın, "Online eğitim sırasında sohbet odası aracılığıyla konu hakkında sorular da alınabiliyor. Webinar eğitimlerimizin kaydını alıp daha sonra Makina Mobil uygulamamızın içindeki Makina TV modülünde yayınlıyoruz. Eğitim tarihlerimizi Makina Mobil uygulamamızda paylaşıyor, aynı zamanda üyelerimizi cep mesaj ve mail yoluyla bilgilendiriyoruz. Hedeflerimiz arasında konusunda uzman eğitmenler ile meslek alanımızın farklı dallarında webinarlarla eğitim paketleri oluşturmak ve seminerlerden sonra gelen taleplere göre daha özel konularda seminerleri destekleyici webinarlarla katılımcıların taleplerini karşılamak gibi planlarımız var" şeklinde konuştu.

İstanbul Şube Kaynaklı Haberler »

11.08.2017 tarihinden itibaren 555 defa okunmuştur.

 

ŞUBE İÇERİĞİ

ÇEVRE ANALİZLERİ YETERLİLİK BELGESİ
BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
KATİP MUSTAFA ÇELEBİ MAH. İPEK SK. NO:9 34433 BEYOĞLU - İSTANBUL
TEL: (+90) 212 2529500 Dahili: 01   FAKS: (+90) 212 2498674
e-POSTA:

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2018 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri