ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

28 Mayıs 2018 Pazartesi    

EİM-MEDAK MİEM PBK
ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

 MAKİNA MOBİL MÜHENDİSLERİMİZE HANGİ AYRICALIKLAR SAĞLIYOR?

    Yayına Giriş Tarihi: 05.06.2017  Güncellenme Zamanı: 05.06.2017 15:33:50  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.06.2017 15:31:26

IOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlere uygun şekilde tasarlanan ‘’Makina Mobil’’ uygulaması yayın hayatına girdi.

Android için Google Play Store, Apple için App Store uygulama marketinde arama alanına " Makina Mobil " yazarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulamamıza ilk girişinizde kullanıcı adı kısmına TC numaranızı, şifre bölümüne Oda Sicil numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

Makina Mobil Mühendislerimize Hangi Ayrıcalıkları Sağlıyor?

İletişim

Uygulamamızın iletişim bölümünden başkan ve yürütme kurulu dahil tüm çalışanlarla iletişime geçebilir, Oda ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Eğitimler

Uygulamamızın eğitim bölümünden şubemizde ve temsilciliklerimizde gerçekleştirilen eğitimlerin takvimlere bakabilir, katılmak sağlamak istediğiniz eğitim programı form oluşturabilirsiniz.

Etkinlikler

Uygulamamızın etkinlikler bölümüne tıklayarak şubemizde ve temsilciliklerimizde gerçekleştirilen sosyal etkinler takvimine bakabilir, katılmak istediğiniz etkinlik üzerinden form oluşturabilirsiniz.

İş&Mühendis

Uygulamamızın İş&Mühendis bölümünden güncel yayınlanan iş ilanlarımızı kontrol edebilir yayınladığımız iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Komisyon Raporları

Uygulamamızın komisyon raporları bölümünden komisyonlarımızın yaptığı işlere bakabilir, yayınlanan komisyon raporları ile ilgili yönetime önerilerde bulunabilirsiniz.

Makina TV

Uygulamamızın Makina TV bölümünden iş bilinci ve iş güvenliği için yayınladığımız videolara bakabilir ayrıca şube ve temsilciliklerimizin haftalık etkinliklerinin içeriğini izleyebilirsiniz.

Dergiler

Uygulamamızın dergiler bölümünden yayınladığımız bülten ve kitaplara bakabilir online olarak yayınladığımız dergi ve bültenlerimizi okuyabilirsiniz.

Haberler

Uygulamamızın haberler bölümünden şubemizin ve temsilciliklerimizin haber ve duyurularına bakabilir, mesleğinizle alakalı güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

Uygulamamızın bu bölümünde anlaşmalı olduğumuz kurumların listesini görebilir, üyelerimize özel yayınladığımız indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Anket

Uygulamamızın anketler bölümü ile üyelerimiz yapılması ve uygulamaya konulması planlanan işler hakkında kendisine sorulan sorulara yanıtlar verebilirler.

Karekod Okuyucu

Uygulamamızın karekod okuyucu bölümü ile hizmetlerimiz, eğitimlerimiz, etkinliklerimiz hakkındaki bilgilere daha hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aidat

Üyelerimizin aidat durumlarını kontrol edebilmeleri için oluşturulan oda aidatları bölümünden aidat durumunuzu öğrenebilir ve online ödeme kısmına giriş yaparak 9 aya kadar taksitli şekilde ödeme yapabilme imkanı bulabilirsiniz.

Takvim

Uygulamamızın takvim bölümü ile şube ve temsilciliklerimizde yapılması planlanan tüm etkinliklerimize bakabilir, katılım formu oluşturabilirsiniz.

Hesabım

Hesabım bölümünde kişisel bilgilerinizdeki herhangi bir değişikliği güncelleyebilir böylelikle odamızın size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bildirim Merkezi

Uygulamamızın bu bölümünde öneri ve şikayette bulunduğunuz herhangi bir konu ile ilgili geri bildirim alabilirsiniz.

Akıllı telefon kullanıcılarının Apple Store ve Google Play‘den ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilecekleri Makina Mobil, önümüzdeki dönemde de ilgi çekici yeniliklerle mühendislerimizin vazgeçilmez uygulaması olmaya devam edecek.

 

İstanbul Şube Kaynaklı Gündem »

05.06.2017 tarihinden itibaren 1387 defa okunmuştur.

 

ŞUBE İÇERİĞİ

ÇEVRE ANALİZLERİ YETERLİLİK BELGESİ
BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
KATİP MUSTAFA ÇELEBİ MAH. İPEK SK. NO:9 34433 BEYOĞLU - İSTANBUL
TEL: (+90) 212 2529500 Dahili: 01   FAKS: (+90) 212 2498674
e-POSTA:

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2018 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri