ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

26 Ocak 2022 Çarşamba    

EİM-MEDAK MİEM PBK

 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ÖRGÜTLÜLÜĞÜNE

    Yayına Giriş Tarihi: 17.02.2015  Güncellenme Zamanı: 26.02.2015 14:48:06  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

9 Şubat Pazartesi gününden itibaren, 14 Şubat’ta Ankara’da yapılan TMMOB 43. Dönem Olağanüstü Genel Kurulu’nda buluşmak üzere, ülkemizin sekiz ayrı noktasından “Ülkemize, Halkımıza, Mesleğimize Sahip Çıkıyoruz” diyerek başlattığımız yürüyüş kollarını karşılama, uğurlama ve Ankara’ya gelerek olağanüstü genel kurula katılma sorumluluğunu gösteren bütün örgütlü üye, delege, öğrenci üye ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Örgütlülüğüne,

Sayın Üyemiz,

9 Şubat Pazartesi gününden itibaren, 14 Şubat‘ta Ankara‘da yapılan TMMOB 43. Dönem Olağanüstü Genel Kurulu‘nda buluşmak üzere, ülkemizin sekiz ayrı noktasından "Ülkemize, Halkımıza, Mesleğimize Sahip Çıkıyoruz" diyerek başlattığımız yürüyüş kollarını karşılama, uğurlama ve Ankara‘ya gelerek olağanüstü genel kurula katılma sorumluluğunu gösteren bütün örgütlü üye, delege, öğrenci üye ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Birimlerimizin, yürüyüş ve genel kurul hazırlık çalışmalarına katılım konusunda göstermiş olduğu duyarlılık örgütümüzün her türlü saldırı ve baskılara karşı direnç göstereceğinin açık bir göstergesi olmuştur. Duyarlılıklarımızı sürdürerek, ülke genelinde estirilen baskılara, iç güvenlik yasa tasarısına, ülkemiz kaynakları ve TMMOB Yasası‘nı değiştirme girişimlerine karşı emek ve demokrasi güçleriyle birlikte direnç göstererek mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz.

Şimdi, gerici, rantçı, emek düşmanı, zorba AKP iktidarına karşı direnişi büyütme zamanıdır. Bütün örgütümüzü ve üyelerimizi sorumluluklarımızı üstlenerek gücümüzü, direnişimizi ve TMMOB‘yi büyütmeye çağırıyoruz.

Saygılarımızla.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

 

Tüm Basın Açıklamaları »

17.02.2015 tarihinden itibaren 1782 defa okunmuştur.

 

ODAMIZ

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2022 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri