ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

29 Haziran 2017 Perşembe    

EİM-MEDAK MİEM PBK
ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

 ŞUBE TARİHÇESİ


Makina Mühendisleri Odası 35.Genel Kurulu?nda alınan karara bağlı olarak 16 Nisan 1994 tarihinde tüm Trakya?daki temsilciliklerimizden meslektaşlarımızın katılımıyla yapılan toplantıda üyelerimizce saptanan kurucu Yönetim Kurulu, Oda Yönetim Kurulu tarafından atanmasına bağlı olarak ilk toplantısını ve görev paylaşımını Nisan 1994 sonunda yapmış ve 1 Mayıs 1994 tarihinden itibaren Trakya?daki tüm Makina, Endüstri, İşletme, Uçak ve Gemi İnşa Mühendislerinin Meslek Örgütü olarak çalışmalarına başlamıştır.

 Yönetim Kurulu olarak 15 yılı aşkın süre içerisinde gerçekleşen faaliyetlerden çıkardığımız en büyük sonuç meslek Odalarının yüklendiği görevlerin son derece çeşitli olduğu ve bu örgütlerin bu görevleri yerine getirmek için büyük bir potansiyel taşıdığıdır. Bu potansiyelin değerlendirilmesi ve üstlenilen görevlerin yerine getirilmesi için en temel koşul daha katılımcı, demokratik bir Oda yapısı ile birlikte günlük hayatın içinde olan ülke, kent, meslek ve meslektaş sorunlarına duyarlı ve çözümler üreten bir çizgi izlemektir.

 Fakat bilinmesi gereken bir gerçek vardır ki: Bu görev sadece seçilen yönetim kurallarının değil, tüm üyelerimizindir....

ŞUBE YÖNETİM ve TEMSİLCİLİK YÜRÜTME KURULU ÜYELERİMİZ

 

1994 ? 1995 DÖNEMİ

ATANMIŞ -  KURUCU YÖNETİM KURULU

  • Ahmet DERELİ
  • H. Erol AKATA
  • Dinçer METE
  • Yahya BULAT
  • Hakan HAVANCILAR
  • A. Erdal ARSLAN
  • Hüseyin ERKİN

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ali KARAHAN
  • E. Hakkı YALÇIN
  • Mustafa BİÇER

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa VARLI
  • Mustafa YEŞİLDAL
  • M. Atilla DOĞAN
  • Özcan ÇAĞALI
  • Süleyman SONER
  • Hasan Ali KISACIK-Ali OLCAY-Salih PERK
  • Özcan ÇAĞALI- Dursun ÖRNEK-Mustafa TEREKLİ

 

 ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Şahin ŞAHİN
  • Erol SARIGÜN
  • Fadime AKBAŞ
  • Hasan SEZER
  • Fikret BATAN

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Halit KARAPINAR
  • Rıdvan GÖKÇEK
  • Mustafa ÖZTÜRK
  • Kenan TOPRAKKIRAN
  • Cengiz AĞIRDAŞ
  • Semih TABAKÖZ

 

 KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Bülent KUMKALE
  • Yaşar ŞAHİNBAŞ
  • M. Ali ŞAHİN
  • Mithat BEYAZOĞLU
  • Hasan Basri ÇINAR

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fethi AYTEKİN
  • Ergün GÖKEMRE
  • Hikmet GİRGİN
  • Hasan COŞKUN
  • Mustafa KAYILI

 

1996 ? 1997 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Ahmet DERELİ
  • H. Oktay BODUR
  • Ali KARAHAN
  • Yahya BULAT
  • Hakan HAVANCILAR
  • Abdullah SAHİLLİOĞLU
  • Aykut ERDİNÇLER

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Yakup VERAL
  • E. Hakkı YALÇIN
  • Fatih GÜLTEKİN

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ergün GÖKEMRE
  • Hasan COŞKUN
  • Fethi AYTEKİN
  • Adem FİLİZ
  • Faruk GÜRPINAR

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa VARLI
  • Mustafa YEŞİLDAL
  • Atilla DOĞAN
  • Özcan ÇAĞALI
  • Dursun ÖRNEK

 

  ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Şahin ŞAHİN
  • Hasan SEZER
  • Fikret BATAN
  • İsmail YENER
  • Tufan SEVİMLİ

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Erol ÖZGÜR ? Halil YILMAZ
  • İlhan ARSLAN
  • Ömer DERELİ
  • Rıdvan GÖKÇEK
  • Halit KARAPINAR
  • Semih TABAKÖZ

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Bülent KUMKALE
  • Yaşar ŞAHİNBAŞ
  • Hasan Basri ÇINAR
  • Mithat BEYAZOĞLU
  • Yalçın KAYA

 

1998 ? 1999 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Ahmet DERELİ
  • Hakan HAVANCILAR
  • Ali KARAHAN
  • Yahya BULAT
  • Bülent EGELİ
  • Abdullah SAHİLLİOĞLU
  • Fatih ÇİMEN

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa SAYAN
  • Hasan ÇETİNBAŞ
  • Yakup VERAL

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fethi AYTEKİN
  • Faruk GÜRPINAR
  • Hasan COŞKUN
  • İbrahim GÜLÇİFTÇİ
  • Fedai HAZAR

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa VARLI
  • Mustafa YEŞİLDAL
  • Atilla DOĞAN
  • Özcan ÇAĞALI
  • Dursun ÖRNEK

 

ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Şahin ŞAHİN
  • Fikret BATAN
  • Erol ÖTER
  • Hanifi İÇTÜZER
  • Selçuk ATAR

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Halil YILMAZ ? Kenan ÜRÜN
  • Gürsel ÖZKAN ? Sibel ŞENOCAK
  • Murat TOPRAKKIRAN

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Bülent KUMKALE
  • Yalçın KAYA
  • M. Ali ŞAHİN

 

2000 ? 2001 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Ahmet DERELİ
  • Hakan HAVANCILAR
  • Ali KARAHAN ? Osman A. ÖZERDOĞAN
  • Osman A. ÖZERDOĞAN ? Mehmet DUMLU
  • Nilhan ÜRKMEZ
  • Bülent EGELİ
  • Fatih ÇİMEN

 

ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Şahin ŞAHİN
  • Fikret BATAN
  • Selçuk ATAR
  • Arif KABAKÇI
  • Hüseyin KARLI

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa VARLI
  • Mustafa YEŞİLDAL
  • M. Atilla DOĞAN
  • Özcan ÇAĞLI
  • Rahmi YAVUZ

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Murat TOPRAKKIRAN
  • Kenan ÜRÜN
  • Muammer KİREMİT

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Bülent KUMKALE
  • Yalçın KAYA
  • M. Ali ŞAHİN

 

2002 ? 2003 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Ahmet DERELİ
  • Hakan HAVANCILAR
  • Osman A. ÖZERDOĞAN
  • Fatih ÇİMEN
  • Nilhan ÜRKMEZ
  • Mustafa VAREL
  • Cumhur PEKDEMİR

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fethi AYTEKİN
  • Hakan MUTLU
  • Aslı MERİÇ BAŞARIZ
  • Gürol KAŞKA
  • Fedai HAZAR

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ali DEMİR
  • Hasan ÇETİNBAŞ
  • Hakan AKIN

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mustafa VARLI
  • Mustafa YEŞİLDAL
  • M. Atilla DOĞAN
  • Rahmi YAVUZ
  • Salih PERK

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Murat TOPRAKKIRAN
  • Sibel ŞENOCAK
  • Muammer KİREMİT
  • Işık GÜNÜŞEN ? Rıdvan GÖKÇEK
  • Kenan Ürün - Nihat YÜKSEL

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Tanju ŞAPÇI
  • Bülent KUMKALE
  • Mehmet Ali ŞAHİN

 

2004 ? 2005 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • A. Erdal ARSLAN
  • Mustafa VAREL
  • Cumhur PEKDEMİR
  • İsmail KINALI
  • Nilhan ÜRKMEZ
  • Fahri Y. ERÇETİN
  • Yahya BULAT

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Hikmet GİRGİN
  • Kadir ARIKÖK
  • Şafak ÖZBEK
  • Nilüfer İŞLEV
  • Gamze ÖZKARAGÖZ
  • Şeref GÜRAL
  •  

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Hakan HAVANCILAR
  • Gani ÇAKIR
  • Ekmel Hakkı YALÇIN
  • Yakup VERAL
  • Hasan ÇETİNBAŞ

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • M. Atilla DOĞAN
  • Rahmi YAVUZ
  • Fethi MERT
  • İsmail YENER
  • Tanju GÜLKIRAN

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Nihat YÜKSEL
  • Fikret AKSU
  • Gökhan ÖNDÜL

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mehmet Ali ŞAHİN
  • Tanju ŞAPÇI
  • Yusuf Feramiz BEYLİKÇİ

 

ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Selçuk ATAR
  • Şahin ŞAHİN
  • Fikret BATAN
  • Hüseyin KARLI

 

2006 ? 2007 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Cumhur PEKDEMİR
  • Mustafa VAREL
  • Fahri Y. ERÇETİN
  • İsmail KINALI
  • Haluk GAZİOĞLU
  • M. Murat ILICAK
  • Nusret MEYDANLIK ? Kaan ÖZEL

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ender Uğur ALBAYRAKTAR
  • Raşit EREN
  • Şeref GÜRAL
  • Şeref İKBAL
  • Gürol KAŞKA

   Neşet AĞDAĞLI-Adem FİLİZ-M. Aşkın PAKOL-Aslı MERİÇ-Nilüfer İŞLEV

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ünal BAŞKUR
  • Gani ÇAKIR
  • Ekmel Hakkı YALÇIN
  • Yakup VERAL
  • İsmail ÖZCAN

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Rahmi YAVUZ
  • Mehmet ÖZDOĞAN
  • Hamza ÖZTEN
  • M. Ziya ARKUN
  • Hüseyin ÖZEL

 

ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fikret BATAN
  • Gürkan LEYLEK
  • Barış BAYRAMOĞLU
  • Yakup SAKALLI
  • Orhan ÖZKAN

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Yalçın KAYA
  • Tanju ŞAPÇI
  • Mithat BEYAZOĞLU

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fikret AKSU
  • Muammer DOBRUCALI
  • Gürsel ÖZKAN
  • Bora CANSEVER
  • Işık GÜNÜŞEN

 

2008 ? 2009 DÖNEMİ

 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

  • Cumhur PEKDEMİR
  • Haluk GAZİOĞLU
  • M. Murat ILICAK
  • İsmail KINALI
  • Kaan ÖZEL
  • F. Oğuzhan ELÇİN
  • M. Ziya ARKUN

 

TEKİRDAĞ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ender Uğur ALBAYRAKTAR
  • Ahmet ALTIN ? Nilüfer İŞLEV
  • Şeref GÜRAL
  • Şeref İKBAL
  • Gürol KAŞKA

   Figen SIRAK-Aslı MERİÇ-Fethi AYTEKİN Gürçağ ÜSTÜNEL

 

KIRKLARELİ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Ünal BAŞKUR
  • Yakup VERAL
  • E. Hakkı YALÇIN
  • Erhan ŞIK
  • İsmail ÖZCAN

 

ÇORLU TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Rahmi YAVUZ
  • Mehmet ÖZDOĞAN
  • Kamil ÖZDİNLER
  • Hüseyin TAŞTAN
  • Hamza ÖZTEN

 

LÜLEBURGAZ TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Muammer DOBRUCALI
  • Sacit ÇİMENTEPE
  • Bora CANSEVER
  • Orhan BURMALI
  • İlhan DEMİR

 

ÇERKEZKÖY TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Fikret BATAN
  • Muhittin ERDEM
  • Özgün GEYİKTEPE
  • Taylan DİLSİZ
  • Çağatay KARTAL - Mehmet HIZLI

 

KEŞAN TEMS. YÜRÜTME KURULU

  • Mithat BEYAZOĞLU
  • Ayşegül Aslan AYDIN
  • Cem TAŞKIN
  • Feramiz BEYLİKÇİ
  • Kadri KARAKOYUNLU

 

MESLEKİ DENETİM BÜROLARI GÖREVLİLERİ

 

1994?ten Bu Yana Değişik Tarihlerde Görev Yapan Meslektaşlarımız:

  • UZUNKÖPRÜ ? Hasan Tahsin AVCI, Süleyman DERELİ
  • MALKARA ? Kadir ÖZBAŞ
  • BABAESKİ ? Orhan BURMALI ,  Mahmut YILMAZ

 

 

ŞUBE İÇERİĞİ

ÇEVRE ANALİZLERİ YETERLİLİK BELGESİ
BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI EDİRNE ŞUBE
İSTASYON MAH. DR. BAHATTİN ÖĞÜTMEN CAD. 87. SOK. N:12 - EDİRNE
TEL: (+90) 284 2360800   FAKS: (+90) 284 2360803
e-POSTA:

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2017 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri