ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

12 Aralık 2018 Çarşamba    

EİM-MEDAK MİEM PBK
ŞUBE GİRİŞ SAYFASI
<< İlk <<  < Önceki <
  / 11  > Sonraki >  >> Son >>
 

GAMOB ; KENTİMİZİN TRAFİK SORUNU İÇİNDEN ÇIKILMAZ HALE DÖNÜŞMEKTEDİR.

 

— 19.01.2017

 

Sanayisinin gelişmesi ile çalışan sayısının artması, yeni üniversitelerin açılması, normalin üzerinde yaşanılan göç, kentteki turizm ve sağlık sektörünün gelişmesi, ilimizin bölgede merkez konumunda olması vb. etkenlerden dolayı kentimizin nüfusu hızla artmaktadır. Dolayısı ile kentimizde ki trafik sorunu da gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Radikal kararlar alınmadıkça bu sorun çözülemeyecek bir noktaya doğru gitmektedir.

ZEHİR SOLUYORUZ!..GAZİANTEP AKADEMİK MESLEK ODALARI BİRLİĞİ

 

— 05.01.2017

 

Çevre sorunlarının başında hava kirliliği gelmektedir. Artan enerji kullanımı, endüstrinin gelişimi ve şehirleşme ile ortaya çıkan hava kirliliği, başta insan sağlığı olmak üzere tüm canlıları tehdit etmektedir. Araştırmalar, havanın şimdi ki hızla kirletilmeye devam edilmesi ve önlem alınmaması durumunda, çok yakın gelecekte insan ve hayvanların, hatta bitkilerin dahi yaşama olanağı kalmayacağını göstermektedir.

MUTLU YILLAR

 

— 30.12.2016

 

Huzur, sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve barış dolu, savaş ve terörden arınmış, yeni bir dünya ve yeni bir yıl olması dileği ile mutlu yıllar. Gürcan ÜLGEY Şube Yönetim Kurulu Başkanı

Ülkemizi Saran Terör Dalgaları Durdurulmalıdır…

 

— 21.12.2016

 

Ülkemiz gün geçmiyor ki, yeni bir terör haberiyle sarsılmasın. İki gün önce de Rusya`nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Karlov, Ankara`da katıldığı bir fotoğraf sergisi açılışında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Andrey Karlov`a düzenlenen suikastı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.

ARTIK YETER!

 

— 12.12.2016

 

Dün aksam İstanbul`da ne yazık ki yine bir terör eylemi ve yine bir katliam yaşandı. Öncelikle yaşamlarını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarına baş sağlığı, bütün yaralılara acil şifalar diliyoruz. İnsanlarımızı ve ülkemizi hedef alan bu terör eylemlerini nefretle kınıyor, lanetliyor ve artık son olmasını istiyoruz. 11 Aralık 2016 - TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi

ŞUBE GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ.

 

— 05.12.2016

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 62. yıldönümü nedeni ile 03 Aralık 2016 Cumartesi günü Gaziantep Divan Otelde, Şubemizin Geleneksel Gecesi düzenlendi. Gecenin açılış konuşmaları Şube Başkanı Gürcan ÜLGEY ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN tarafından yapıldı. Ayrıca MMO Genel Başkanı Ali Ekber ÇAKAR`ın kutlama mesajı okundu.

ŞUBE 62. YIL GELENEKSEL GECESİ

 

— 10.11.2016

 

Odamızın kuruluşunun 62. yıldönümü nedeni ile 03 Aralık 2016 tarihinde, Gaziantep Divan Otelde Oda Geleneksel Gecemizi düzenliyoruz.

SAYGIYLA ANIYORUZ

 

— 10.11.2016

 

Bugün, 10 Kasım 2016. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk`ün aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümü. Bizlere emaneti olan Bağımsız, Demokratik, Laik Türkiye Cumhuriyeti`ne, ilke ve devrimlerine, her zaman sahip çıkmanın, Ülkemizi, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmanın, azmi ve kararlılığı içerisinde, Ulu Önderimizi bu ölüm yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.

KONFERANS : ROBOTİK SİSTEMLERDE YENİ GELİŞMELER

 

— 03.11.2016

 

08 Kasım 2016 Salı günü, Saat 17.00’da Şubemizde, Prof. Dr. Gürsel ALICI’nın sunumunu yapacağı “ROBOTİK SİSTEMLERDE YENİ GELİŞMELER” konulu konferans düzenlenecektir. Katılımlarınızı bekleriz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

 

— 28.10.2016

 

Bugün, Cumhuriyetimizin 93. yıldönümünü gururla ve onurla kutluyoruz. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan milletimizin, ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için girdiği mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferdir.

ÖĞRENCİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI ve KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

 

— 24.10.2016

 

Şubemiz etkinlik alanında bulunan Üniversitelerin, Makina, Endüstri, Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölümü Hazırlık Sınıfı Öğrencilerine yönelik Şubemizde, Tanışma Toplantısı ve Kahvaltı etkinliği düzenlendi.

ÜYELER ARASI, SATRANÇ, TAVLA, DAMA ve PEÇİÇ TURNUVASI DÜZENLİYORUZ.

 

— 18.10.2016

 

Değerli Üyelerimiz, Şubemizde, üyeler arası "Satranç, Tavla, Dama ve Peçiç" turnuvaları düzenliyoruz. Turnuvalara katılmak isteyen üyelerimiz, 31 Ekim 2016 günü mesai bitimine kadar Şubemize kayıt yaptırmalıdır. Müsabakalar Kasım ayında Cumartesi günleri yapılacaktır.

ÖĞRENCİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI ve KAHVALTI ETKİNLİĞİ

 

— 18.10.2016

 

22 Ekim 2016 Cumartesi günü, İlimizde bulunan üniversitelerin Makina, Endüstri, Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölümü Hazırlık Sınıfı Öğrencilerine yönelik Şubemizde, Tanışma Toplantısı ve Kahvaltı etkinliği düzenliyoruz. Makina, Endüstri, Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölümü Hazırlık Sınıfı tüm öğrencilerini, Öğrenci Üye Komisyonumuzun çalışmaları ve Odamız hakkında bilgilendirmelerin yapılacağı etkinliğimize bekliyoruz.

TERÖRÜ LANETLİYORUZ!

 

— 17.10.2016

 

Dün karanlık güçler yine yüreğimizi yaktı. Kentimizde iki ayrı noktada patlatılan canlı bombalar sonucunda üç emniyet görevlimiz şehit oldu ve dokuz kişi yaralandı. Yaşamlarını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarına baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

Kentimizin Trafik Sorunu İçinden Çıkılmaz Bir Hale Dönüşmektedir. ÇÖZÜM;”METRO HEMEN ŞİMDİ!...”

 

— 15.10.2016

 

Sanayisinin gelişmesi ile çalışan sayısının artması, yeni üniversitelerin açılması, normalin üzerinde yaşanılan göç, kentteki turizm ve sağlık sektörünün gelişmesi, ilimizin bölgede merkez konumunda olması vb. etkenlerden dolayı kentimizin nüfusu hızla artmaktadır. Dolayısı ile kentimizde ki trafik sorunu da gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Radikal kararlar alınmadıkça bu sorun çözülemeyecek bir noktaya doğru gitmektedir.

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!...

 

— 10.10.2016

 

Ankara Katliamı`nda kaybettiğimiz canlarımızı, kardeşlerimizi, katledilişlerinin birinci yılında saygıyla anıyoruz.

KIŞ GELMEDEN DOĞAL GAZ’A GEÇİŞ İŞLEMLERİ BİTİRİLMELİ;

 

— 05.10.2016

 

Bugün özellikle büyük şehirlerimizin havası giderek kirlenmekte, insan sağlığına zararlı bir hale gelmektedir. Öyle ki, araştırmalar, havanın şimdi ki hızla kirletilmeye devam edilmesi ve önlem alınmaması durumunda, çok yakın gelecekte, insan ve hayvanların, hatta bitkilerin dahi yaşama olanağı kalmayacağını göstermektedir. Özellikle kötü yanma sonucunda bacalardan, atmosfere atılan, is, kurum ve kül insan sağlığına ciddi zararlar vermektedir. Bu zarar kışın rüzgarsız ve rutubetli günlerde daha çok artmaktadır. Kirli hava insanı yavaş yavaş zehirleyip ömrünü ve çeşitli hastalıklara karşı direnme gücünü azaltmaktadır.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

 

— 29.08.2016

 

30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, halkımızın özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.

BASINA ve KAMUOYUNA!

 

— 25.08.2016

 

Karanlık güçler bir kez daha yüreğimizi yaktı. 20 Ağustos 2016 tarihinde kentimizde bir düğün evine yapılan hain bombalı saldırıda, çoğunluğu çocuk olmak üzere 54 vatandaşımız hayatını kaybetti ve onlarca insanımız da yaralandı.

ŞUBEMİZDE EYLÜL-EKİM- KASIM AYI İÇERİSİNDE AÇILMASI PLANLANAN KURSLAR

 

— 23.08.2016

 

ŞUBEMİZDE EYLÜL-EKİM- KASIM AYI İÇERİSİNDE AÇILMASI PLANLANAN KURSLAR

MMO` DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

 

— 21.07.2016

 

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan ALAN, 20 Temmuz 2016 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuzca ziyaret edildi. Ziyarette karşılıklı ilişkiler değerlendirildi ve ortak çalışma konuları üzerinde duruldu.

ARTIK TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI !... TERÖRÜ ve TERÖRDEN MEDET UMANLARI NEFRETLE KINIYOR ve LANETLİYORUZ!...

 

— 29.06.2016

 

Dün akşam Atatürk Havalimanında ne yazık ki yine bir terör eylemi ve yine bir katliam yaşandı. Şu ana kadar açıklanan resmi bilgilere göre 36 insanımız yaşamını kaybetmiş, 147 insanımız yaralanmıştır. Yaşamlarını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarına baş sağlığı, bütün yaralılara acil şifalar diliyor, duyarlı kamuoyunun acılarını paylaşıyoruz.

Söyleşi; Mühendislik Firmalarında Muhasebe Uygulamaları

 

— 09.06.2016

 

Mali Müşavir İbrahim Halil ULUSOY ve Mali Müşavir Gül Banu KAPLAN’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan söyleşiye, SMM olarak faaliyet gösteren Mekanik Tesisat ve Doğal Gaz Sektöründeki üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

ŞUBE GENEL ÜYE 2. TOPLANTISI ve YAZA MERHABA KOKTEYLİ DÜZENLENDİ.

 

— 02.06.2016

 

31 Mayıs 2016 Salı günü Şube Hizmet Binasında Şube Genel Üye 2. Toplantısı yapıldı. Üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşması Şube Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan ÜLGEY tarafından yapıldı.

GENEL ÜYE TOPLANTISI ve YAZA MERHABA KOKTEYLİ

 

— 26.05.2016

 

31 MAYIS 2016 SALI GÜNÜ, SAAT 18.00 DE ŞUBE HİZMET BİNAMIZDA DÜZENLEYECEĞİMİZ GENEL ÜYE TOPLANTISI ve YAZ`A MERHABA KOKTEYLİ`NE TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR.

ALTERNATİF TEMİZ YAKIT UYGULAMALARI ve ENERJİ VERİMLİLİĞİ PANELİ DÜZENLENDİ

 

— 13.05.2016

 

12 Mayıs 2016 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Konferans Salonunda, Makina Mühendisleri Odası, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve GAZDAŞ birlikteliğinde ALTERNATİF TEMİZ YAKIT UYGULAMALARI ve ENERJİ VERİMLİLİĞİ PANELİ düzenlendi.

Panel; Alternatif Temiz Yakıt Uygulamaları ve Enerji Verimliliği

 

— 06.05.2016

 

Konutlarda, alternatif temiz yakıta geçiş sürecinde vatandaşlarımızın, apartman ve site yöneticilerimizin bilgilendirilmesi, uygulamalar ve yasal zorunluklar hakkında doğru ve güncel bilgilerin aktarılması amaçları ile Makina Mühendisleri Odası, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve GAZDAŞ birlikteliğinde ALTERNATİF TEMİZ YAKIT UYGULAMALARI ve ENERJİ VERİMLİLİĞİ PANELİ düzenliyoruz.

REVİT MEP Semineri Düzenlendi

 

— 06.05.2016

 

13 Mayıs 2016 Cuma günü saat 14.00’da Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan panele tüm üyelerimiz davetlidir.

TERÖR, GAZİ ŞEHRİMİZİN KALBİNDE! - TERÖRÜ NEFRETLE KINIYOR ve LANETLİYORUZ !...

 

— 02.05.2016

 

Bu sefer de Gazi şehrimizin kalbinde ki bombalı terör eylemi, 2 polisimiz şehit olmasına, 2’si ağır olmak üzere 19 polisimizin ve 4 vatandaşımızın yaralanmasına neden olmuştur. Yaşamlarını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarına baş sağlığı, bütün yaralılara acil şifalar diliyoruz. TMMOB Makina Mühendisleri Odası olarak bu terör eylemini nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

SEMİNER ; IŞINIM İLE YÜZEYDEN ISITMA ve SOĞUTMA SİSTEMLERİ

 

— 12.04.2016

 

Şubemiz ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği birlikteliğinde gerçekleştirilecek olan seminere katılımlarınızı bekleriz.

MMO Gaziantep Şube Başkanı Gürcan ÜLGEY’den Gaziantep Lisesi Öğrencilerine Söyleşi !…

 

— 31.03.2016

 

Gaziantep Lisesi öğrencilerine yönelik, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gürcan ÜLGEY’in konuşmacı olduğu söyleşi düzenlendi. Söyleşide, ÜLGEY tarafından üniversiteye hazırlanan öğrencilerin ne tür meslek seçiminde bulunmaları ve kendilerini meslek hayatlarına nasıl hazırlamaları konusunda bilgiler sunuldu.

ÜYELERİMİZE YÖNELİK KARADENİZ ve BATUM TURU DÜZENLİYORUZ.

 

— 23.03.2016

 

ÜYELERİMİZE ve YAKINLARINA, 03 – 09 TEMMUZ 2016 TARİHLERİNDE (RAMAZAN BAYRAMI TATİLİNDE) KARADENİZ ve BATUM TURU DÜZENLİYORUZ. TÜM DETAY VE AYRINTILAR EKTEDİR.

SU HAYATTIR !... SUYUMUZU (Yaşam Kaynağımızı) İSRAF ETMEYELİM !...

 

— 22.03.2016

 

Küresel olarak geleceğin en büyük sorunları arasında “iklim değişikliği” ve “su sorunu” yer almaktadır. Bu nedenle insan ve canlı yaşamı için çok önemli olan su kaynaklarının doğru kullanılması ve yönetilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.

MMO KADIN ÜYELERİ İLE 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

 

— 17.03.2016

 

12 Mart 2016 Cumartesi günü Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi, GATİK’te (Gaziantep Tenis İhtisas Spor Kulübü) Kadın Üyelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenleyerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladı. Etkinliğe, Şube Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan ÜLGEY, Şube Yönetim Kurulu kadın üyeleri, Şube kadın üyeleri, Şube kadın öğrenci üyeleri ve Şube kadın çalışanları katıldı.

ANKARA KATLİAMINI NEFRETLE KINIYOR, LANETLİYORUZ

 

— 14.03.2016

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası olarak bu terör eylemini de nefretle kınıyor, lanetliyoruz.

ÇAĞDAŞ BİR TÜRKİYE’NİN ASIL MİMARLARI KADINLARIMIZ OLACAKTIR !...

 

— 08.03.2016

 

KADIN MESLEKTAŞLARIMIZIN ve TÜM KADINLARIMIZIN, 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYOR, EMEKLERİNİN KARŞILIĞI HİÇ BİR ŞEKİLDE ÖDENMEYECEK OLAN TÜM KADINLARIMIZA, BU ANLAMLI GÜNDE SEVGİ ve SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ`NDEN MMO’YA ZİYARET

 

— 04.03.2016

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN, 03 Mart 2016 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞܒNDEN MMO’YA ZİYARET...

 

— 23.02.2016

 

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Erhan GÜLVEREN, 22 Şubat 2016 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ YÜRÜTME KURULU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ.

 

— 19.02.2016

 

Kahramanmaraş İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Hacı Ali ÖZAL ve Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri, Şube Yönetim Kurulumuza tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette Oda, Şube ve Temsilcilik faaliyetleri değerlendirildi.

ŞUBEMİZDE MİEM/PBK KAPSAMINDA AÇILACAK KURSLAR

 

— 04.02.2016

 

Kurslar başvuru esaslı olarak açılmaktadır, katılım için lütfen kesin kayıt yaptırınız.

ŞUBE YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

 

— 22.01.2016

 

17 Ocak 2016 Pazar günü yapılan seçim sonucunda göreve gelen Şube Yönetim Kurulu ilk toplantısını 22 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirerek, görev dağılımı yapmıştır.

11.OLAĞAN ŞUBE GENEL KURULUMUZ ve ŞUBE SEÇİMLERİMİZ YAPILDI.

 

— 18.01.2016

 

16 Ocak 2016 Cumartesi günü, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi 11. Olağan Genel Kurulu ve 17 Ocak 2016 Pazar günü ise Şube Yönetim Kurulu ve Delege Seçimleri yapılmıştır.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNE YÖNELİK ÖLÇÜM, TEST VE KONTROLLER

 

— 17.01.2016

 

ŞUBEMİZ, TÜM İSG (İŞ HİJYENİ) ÖLÇÜMLERİNİ AKREDİTASYON KAPSAMINDA YAPMAKTADIR.

MMO GAZİANTEP ŞUBE 11. DÖNEM GENEL KURUL VE SEÇİMLERİ

 

— 08.01.2016

 

Şubemiz 11. Genel Kurul ve Seçimleri, 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde Şube Hizmet Binamızda gerçekleşecek.

DAHA GÜÇLÜ ve DAHA ÜRETKEN BİR ODA İÇİN LÜTFEN ÜYE ÖDENTİLERİMİZİ ÖDEYELİM.

 

— 10.12.2015

 

SN. ÜYELERİMİZ, DAHA GÜÇLÜ ve DAHA ÜRETKEN BİR ODA İÇİN LÜTFEN ÜYE ÖDENTİLERİMİZİ ÖDEYELİM. BU YILSONUNA KADAR ÖDENMESİ GEREKEN, 2015 YILI ÜYE ÖDENTİSİ YILLIK 120,00 TL.’DİR. 2016 YILINDA İSE ÖDENTİLER YILLIK 150,00 TL. OLACAKTIR. ÖDENTİLER CARİ YIL ÜZERİNDEN TAHSİL EDİLDİĞİ İÇİN GECİKMEYE GİRİLMEMESİ ÖNEMLE DUYURULUR. ODA YILLIK ÖDENTİLERİ, ŞUBEMİZDEN, NAKİT VEYA KREDİ KARTI (Maksimum, Axess, Word, Bonus) İLE TAKSİTLİ ÖDENEBİLECEĞİ GİBİ, ODA WEB SİTESİ (mmo.org.tr) ÜZERİNDEN ONLİNE OLARAK SORGULANABİLMEKTE ve YİNE KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ONLİNE OLARAK ÖDENEBİLMEKTEDİR.

YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME EĞİTİMİ

 

— 09.12.2015

 

Gaziantep Teknopark ve Şubemiz işbirliğinde 15 – 16 Aralık 2015 tarihlerinde Şubemiz Eğitim Salonunda “YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME EĞİTİMİ” düzenlenecektir. İlgilenen üyelerimiz için eğitim programı detayları ve kayıt için linkler aşağıda belirtilmektedir.

ŞUBE GELENEKSEL BALOMUZ DÜZENLENDİ.

 

— 09.12.2015

 

Odamızın Kuruluşunun 61. Yıldönümü nedeni ile düzenlediğimiz Şube Geleneksel Balomuz, 05 Aralık 2015 tarihinde Gaziantep Divan Otelde gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı Başar KÜÇÜKPARMAK ve Oda Genel Başkanı Ali Ekber ÇAKAR’ın açılış konuşması ile başlayan geceye, katılan üyelerimiz ve yakınları geç saatlere kadar eğlenme fırsatı buldular.

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

 

— 08.12.2015

 

Özel Gaziantep OSB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri 08 Aralık 2015 tarihinde, Şubemizi ziyaret etti.

ŞUBE HİZMET BİNAMIZIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

— 07.12.2015

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Hizmet Binası Açılışı 05 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirildi. Açılış Töreni MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Başar KÜÇÜKPARMAK, MMO Genel Başkanı Ali EKBER ÇAKAR ve Gaziantep Eski Milletvekili, Üyemiz Halil MAZICIOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başladı.

ŞUBE HİZMET BİNASI AÇILIŞ TÖRENİ

 

— 23.11.2015

 

Geniş ve ferah çalışma ofisleri, 30`ar kişilik 2 adet eğitim salonu, 165 kişilik donanımlı konferans salonu, komisyon toplantı odası, kütüphane, açık ve kapalı alanı bulunan kafeterya/lokal ve 15 araçlık otoparkı ile yıllardır özlemini çektiğimiz Şube Hizmet Binamıza kavuşmanın mutluluğunu ve gururunu hep birlikte yaşamak için, Şube Yeni Hizmet Binamızın Açılış Törenine tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz. MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 11  > Sonraki >  >> Son >>
 

ŞUBE İÇERİĞİ

ÇEVRE ANALİZLERİ YETERLİLİK BELGESİ
BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBE
BUDAK MAH. ABDULKADİR BEHÇET CAD. NO:40 ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP
TEL: (+90) 342 2304477   FAKS: (+90) 342 2305292
e-POSTA:

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2018 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri