ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

20 Haziran 2018 Çarşamba    

EİM-MEDAK MİEM PBK
ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

 15 TEMMUZ 2017 DE BENELÜKS&PARİS GEZİSİ DÜZENLENECEKTİR.

    Yayına Giriş Tarihi: 09.05.2017  Güncellenme Zamanı: 09.05.2017 17:40:32  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.05.2017 17:33:41

15 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE 7 GÜN 8 GECE BENELÜKS&PARİS GEZİSİ DÜZENLENECEKTİR. KATILIMLARINIZI BEKLERİZ

 TUR PROGRAMI...

 

15 Temmuz İstanbul çıkışlı "LÜKSEMBURG - PARİS (3) - BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2) – KÖLN – LÜKSEMBURG (1)" gezisi organize edilmiştir. 7 gece 8 gün olarak düzenlenen tur 15 Temmuz günü İstanbul Atatürk Havaalanı çıkışlı olup 549 Euro dur.

BENELUX & PARİS

"LÜKSEMBURG - PARİS (3) - BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2) – KÖLN – LÜKSEMBURG (1)"

YAZ DÖNEMİ

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

15 Temmuz 2017 Hareket

 

7 Gece 8 Gün   "Köln Turu Dâhil"

 (İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 549 EURO )

1.Gün                                    İSTANBUL - LÜKSEMBURG - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:00‘de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının sefer sayılı uçuşu ile 09:10`da Lüksemburg`a uçuş. Yerel saat ile 11:35`de varış ve Paris`e hareket. Paris`e varışın ardından panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D`orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon`un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1900 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

2.Gün                                    PARİS

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris`i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris`in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte`a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris`in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (25 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün                                    PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro).Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain`in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson`un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. İsteyen misafirlerimizde avrupa`nin en buyuk Outlet Alısverış Merkezi turuna katılabilirler (15Euro) Tur sonrasi otele donus serbest zaman. Akşam  arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  4 Nisan 2015`den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show (135 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW` u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris`in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak izleyebileceksiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

                                                                                                                                                                                                                                   

4.Gün                                    PARİS - BRÜKSEL

 

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel`e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti turuna katılabilirler (35 Euro). Brüksel`e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün                                    BRÜKSEL - AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam`a hareket. Amsterdam`a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kanallar Gezisi turuna katılabilirler.( 15 Euro). Turumuzda Amsterdam`ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli bir tur yaşayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

6.Gün                                    AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler (50 Euro).Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam`ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi "Hollanda`nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam`a gitmeli". Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz bu turumuzun ardından düzenlenecek Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda`nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün                                   AMSTERDAM – KÖLN - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Köln`e hareket ediyoruz. Köln`e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüxemburg`a hareket. Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen Gezisi (35 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otele transfer.Geceleme otelinizde.

 

8.Gün                                    LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Lüxemburg şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi,Vedar sokakları,Anayasa Meydanı,şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının sayılı tarifeli seferi ile saat 12:35`de İstanbul‘a hareket. Yerel saat ile 16:50`de İstanbul‘a varış ve turumuzun sonu. Başka bir gezide görüşmek üzere.

 

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

549 euro

 

TEK KİŞİLİK ODA FARKI

180 EURO 

 

0 – 2 YAŞ ÇOCUK

150

 

3 – 12 YAŞ ÇOCUK

 530 Euro 

3 ve 4 yıldız oteller.#

 

 (İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 549 EURO )

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

  .   Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Lüksemburg (LUX) – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

 

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 

Tüm şehirler arası transferler

 

Panoramik Paris, Brüksel, Amsterdam, Köln ve Lüksemburg şehir turları

 

 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Şehir Vergileri (25 Euro)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

 Vize ücreti (120 Euro)

 

Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)

 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 

Opsiyonel turlar DİSNEYLAND ve LİDOSHOW

 

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 

 Notlar:

 

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

 

 TRAVELZONE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

 

 Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TRAVELZONE  sorumlu değildir.

 

 Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

 

 Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TRAVELZONE sorumlu tutulamaz.

TRAVELZONE, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

TRAVELZONE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

 

 Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »

09.05.2017 tarihinden itibaren 376 defa okunmuştur.

 

ŞUBE İÇERİĞİ

ÇEVRE ANALİZLERİ YETERLİLİK BELGESİ
BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBE
ŞİRİNYALI MAHALLESİ SİNANOĞLU CADDESİ NO: 74 ANTALYA - ANTALYA
TEL: (+90) 242 3171184   FAKS: (+90) 242 3162002
e-POSTA:

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2018 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri