ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

27 Kasım 2022 Pazar    

EİM-MEDAK MİEM PBK

 MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI 2004 YILINDA PROGRAMLADIĞI 24 ADET ETKİNLİKLE YİNE KAMUOYUNUN ÖNÜNE ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 20.07.2004  Güncellenme Zamanı: 09.10.2008 10:10:07  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Meslek alanları, meslektaş ve toplumun sorunlarının ele alınıp çözüm önerilerinin sunulacağı aşağıda programın da yer aldığı etkinliklerimize, Makina Mühendisleri Odası, konuyla ilgili tüm kesimlerin katılımını beklemektedir.

Odamızın, 40. Dönem Etkinlikleri ile ilgili olarak yaptığı basın açıklaması yazının devamındadır.

BASINA VE KAMUOYUNA
20.07.2004

MMO, her çalışma döneminde, Şubeleri tarafından gerçekleştirilen onlarca etkinliğin dışında, örgütsel birikimi ve 57.000 örgütlü üyesinin katkı ve katılımları ile, meslek alanlarına yönelik olarak onlarca konu başlığında düzenlediği Kongre, Kurultay ve Sempozyum etkinlikleri ile kamuoyu önüne çıkmaktadır. Bu etkinliklerle bir yandan üyelerin bilgi aktarımları, bilginin erişilebilme ve yaygınlaştırılma olanakları yaratılırken, bir yandan da mesleki alanlar ile ilgili ülke gerçekleri tanımlanmakta, sorunlar tespit edilmekte, çözüm yolları önerilmektedir. Öte yandan düzenlenen bu etkinliklerle bilim ve teknolojinin halkın kullanımına sunulmasının araçları yaratılmaktadır. Makina Mühendisleri Odası 2004 yılında, sekreteryalıkları Şubelerimiz tarafından yürütülecek olan 24 adet etkinliği merkezi düzeyde tasarlamış, planlamalarını ve altyapılarını tamamlamış ve çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkenin dörtbir yanında gerçekleştirilecek olan bu etkinliklerde, otuzbine yakın üyenin, katılımcının ve çeşitli sektör temsilcilerinin biraraya getirilmesi hedeflenmektedir. Bu etkinlikler sonunda beşyüzü aşkın bildiri, otuzu aşkın panel ve onlarca oturumla ortaya çıkacak birikim, yirmidört çeşit kitabın toplam yetmişbin baskı sayısıyla kamuoyunun ilgisine sunulacaktır.

Bu dönem etkinlikleri arasında yer alan Marka Yönetimi Sempozyumu, Ulusal İklimlendirme Sempozyumu ve Sergisi, Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalatı Sanayi Kongresi ve Sergisi, Tekstil Makinaları ve Yan Sanayi Kongresi gibi ilk olma özelliğini taşıyan etkinlikler de bulunmaktadır.

Meslek alanları, meslektaş ve toplumun sorunlarının ele alınıp çözüm önerilerinin sunulacağı aşağıda programın da yer aldığı bu etkinliklerde, Makina Mühendisleri Odası, konuyla ilgili tüm kesimlerin katılımını beklemektedir. Kamuoyumuzun bilgilerine arz ediyoruz.
Saygılarımızla,

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
Oda Sekreteri
Ali Ekber ÇAKAR

Tüm Basın Açıklamaları »

20.07.2004 tarihinden itibaren 3145 defa okunmuştur.

 

ODAMIZ

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2022 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri