DİYARBAKIR ŞUBE |
No | ADI SOYADI | ÇALIŞTIĞI İL | GÖREVİ |
1 | SIDIK AKMAN | Diyarbakır Şube | Şube Müdürü |
2 | MAHSUM BAL | Diyarbakır Şube | PK Birim Sorumlusu |
3 | İLYAS BATBAY | Diyarbakır Şube | Asansör Birim Sorumlusu |
4 | MUSTAFA İLHAN | Diyarbakır Şube | LPG Birim Sorumlusu |
5 | ÇİÇEK ŞİMŞEK | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
6 | DUYGU BAYRAM | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
7 | BEKİR MUSA MAYDA | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
8 | NEVRUZ SÜMBÜL | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
9 | MEHMET ZIRIĞ | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
10 | ENGİN KOYUN | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
11 | SEDAT AYDIN | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
12 | CEMAL YILMAZ | Diyarbakır Şube | Teknik Görevli |
13 | MİHRİBAN METE | Diyarbakır Şube | Muhasebe Görevlisi |
14 | NAZAN ORAK | Diyarbakır Şube | Muhasebe Görevlisi |
15 | ABDURRAHİM AKÜZÜM | Diyarbakır Şube | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler |
16 | MUHUBET TEĞİN | Diyarbakır Şube | Büro Görevlisi |
17 | HASAN BEKİR DEMİR | Diyarbakır Şube | Büro Görevlisi |
18 | AYŞE IŞIKTAŞ | Diyarbakır Şube | Büro Görevlisi |
19 | FERHAT ÜTENKUŞ | Diyarbakır Şube | Hizmetli |
|
ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | ALİCAN BULUT | Adıyaman İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | MUSTAFA TUNCER | Adıyaman İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
|
BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | ADNAN KAN | Batman İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | PERVİN TEKİK | Batman İl Temsilciliği | Büro Görevlisi |
|
ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | ESİN ERHAN | Elazığ İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | BÜLENT ÇETİNKAYA | Elazığ İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
|
MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | ENVER IŞIK | Malatya İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | YASİN NACAR | Malatya İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
3 | NURETTİN BİLEN | Malatya İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
4 | ERDAL TELOĞLU | Malatya İl Temsilciliği | Büro Görevlisi |
|
MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | YUSUF YAZAR | Mardin İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | MEHMET SELİM DOĞAN | Mardin İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
3 | ABDURRAHİM TARHAN | Mardin il Temsilcili | Büro Görevlisi |
|
MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | MEHMET ARIĞTEKİN | Muş İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
| | | |
SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | VEYSEL KAHRAMAN | Siirt İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
|
ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | NURİYE GÖÇER AYTAR | Şanlıurfa İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | MERVAN ÖZBEK | Şanlıurfa İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
3 | ORHAN BİNGÖL | Şanlıurfa İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
4 | HASAN GERİLAKAN | Şanlıurfa İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
5 | İBRAHİM HALİL ASRAK | Şanlıurfa İl Temsilciliği | Büro Görevlisi |
| | | |
TUNCELİ İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | AHMET ERK | Tunceli İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
|
VAN İL TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞANLARI |
1 | ŞÜKRÜ TİMUR | Van İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
2 | HAKAN ŞEKER | Van İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
3 | HALİL DAMAR | Van İl Temsilciliği | Teknik Görevli |
4 | SAİDE BOZ | Van İl Temsilciliği | Büro Görevlisi |