ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

30 Mayıs 2024 Perşembe    

EİM-MEDAK MİEM PBK

 1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ - BİLDİRİ YAZIM KURALLARI

 

 1.      Seminerde bildiri sunacakların aşağıda yazılı konu başlıklarını içeren ancak onunla sınırlı olmayan diledikleri bildiri başlığını ve çok kısa özetini yazarak 24 Ocak 2015 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

2.      Seminer; teknik içerikli ve çözüm odaklı olarak sunulacak, reklam ağırlıklı sunumlara izin verilmeyecektir.

3.      Organizasyon Giderleri için her sunum yapan firmaya; sunum süresine göre 100 TL/saat ücreti (Eğitim Hizmet Gideri) faturası kesilecektir.

4.      Bildiri sunacak firmalara sergi salonunda sunumları öncesi ve sonrası 2 saat süreli tanıtım masası tahsis edilecektir.

5.      Organizasyon sponsoru olmak isteyen firmalara seminer boyunca tanıtım masası tahsis edilecek ve Eğitim Hizmet Gideri alınmayacaktır.

6.      Seminer boyunca bu etkinliğe katılacak firmalara müracaat edilmesi halinde ücreti karşılığında sergi salonunda yer tahsisi yapılacaktır.

7.      Seminere dinleyici/izleyici katılımcı profili; bölge fabrikalarındaki teknik elemanları kapsamaktadır. Bilgi için; 2009 yılında (XI. Otomatik Kontrol Seminerine) 96 kişi, 2011 yılında (XII. Otomatik Kontrol Seminerine) 135 kişi katılmıştır. Firma sunumcularına dilerlerse seminer dinleyici/izleyici listesi verilecektir.

 

 

 
 

ETKİNLİK İÇERİĞİ

 
1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ
ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SEMPOZYUMU VE SERGİSİ
SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2024 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri