ANA SAYFA İLETİŞİM BİLGİLERİ BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI E-POSTA GİRİŞİ ÜYE GİRİŞİ TMMOB
eski.mmo.org.tr ENGLISH
AKM ML MK EKM

29 Eylül 2023 Cuma    

EİM-MEDAK MİEM PBK

 1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ

TARİH: 14.05.2015 - 16.05.2015
YER: ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİTHAT ÖZSAN AMFİSİ/ADANA

Haberler

1.ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 18.05.2015

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Çukurova Üniversitesi Makina Alet Cihaz Tasarım İmalat Araştırma ve Uygulama Merkezi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “1. Endüstriyel Otomasyon Kongre ve Sergisi” 14-16 Mayıs 2015 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi`nde gerçekleştirildi.

1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ- KONGRE PROGRAMI ÇIKTI

 

— 29.04.2015

 

14-16 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİTHAT ÖZSAN AMFİSİ`NDE YAPILACAK OLAN 1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ-KONGRE PROGRAMI ÇIKTI

Genel Bilgiler

 Makina-insan diyaloğunda yardımcı haberleşme donanımları ile hızlı bir değişim yaşayan otomasyon artık sihirli bir kelime olmaktan çıkmış, korumacılığın küreselleşme ile hızla ortadan kalkması sonucu bu alanda ciddi bir rekabet oluşmuştur.

Rekabetçi koşullar; üretimin standardını, güvenilirliğini ve daha kaliteli/daha ucuz olmasını zorunlu kılan gereksinimler otomasyonu kaçınılmaz yapmıştır.

Bilim ve teknolojiyi insanlık yararına doğa dengesini koruyacak biçimde kullanmayı temel ilke olarak kabul eden anlayış içinde TMMOB Makina Mühendisleri Odası, Çukurova Üniversitesi Makina Alet Cihaz  Tasarım İmalat Araştırma ve Uygulama Merkezi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ile birlikte iki yılda bir yenilenen ve 2015 yılında 14. sünün yapılması planlanan Otomatik Kontrol Seminer ve Sergi etkinliğinin geliştirilerek 1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRESİ VE SERGİSİ adıyla sektörde yer alan bilim insanlarının buluşturulması hedeflenmektedir.

Amaç: Hızla yenilenen Endüstriyel Otomasyon alanında sistem öğelerinin ve çözümlerinin işlendiği bilgi paylaşımlı bir ortam yaratmaktır.

Kapsam: Belirlenen bildiri konularında, ayrıca onlarla sınırlı kalmayan Endüstriyel Otomasyon içeriğine uygun olabilecek konularda da bilgi işlenecektir
 
 
 

Destekleyenler

 
 
  
 

Kroki


 
 

ETKİNLİK İÇERİĞİ

 
1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ
ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SEMPOZYUMU VE SERGİSİ

ETKİNLİKLER

SAYFA ÜSTÜ
ÖNCEKİ SAYFA

COPYRIGHT © 2023 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTİYET CADDESİ No:19 KAT:6-7-8 KIZILAY / ANKARA
TEL: 0850 495 0 666   FAKS:(+90) 312 417 86 21
E-POSTA:

Key İnternet Hizmetleri